foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

28 січня 2021 р. у режимі відеоконференції з використанням програми ZOOM  відбудеться семінар з питань бухгалтерського обліку та податкової фінансової звітності. Проводить семінар ЦК профспілки. Запрошуються завідуючи фінансовими відділами, головні бухгалтері, заступники головних бухгалтерів, скарбники, особи, відповідальні за фінансові питання обласних, міських комітетів (рад), первинних та об'єднанних первинних організацій галузевої профспілки. Початок о 10 год.

29 січня 2021 р. відбудеться засідання президії обкому профспілки. Початок о10 год.

Місце проведення заходів - санаторій "Курорт "Орлівщина" (Дніпропетровська обл., Новомосковський район, с.Орлівщина)

 

 

 

 

5 грудня 2017 року відбудеться Пленум обкому профспілки з порядком денним:

"Про роботу обласної профспілкової організації по захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки та завдання щодо підвищення ефективності цієї роботи" 

 

29 вересня 2017р. Урочисті збори, присвячені Дню працівника освіти в державному навчальному закладі "Дніпровський центр профтехосвіти туристичного сервісу"

22-23 вересня на базі ДНЗ «Комунарець» проводиться Х галузева спартакіада з видів спорту:22-23 вересня на базі ДНЗ «Комунарець» проводиться Х галузева спартакіада з видів спорту:

- міні-футбол, волейбол, легка атлетика, перетягування каната, настільний теніс, дартс.

21 вересня відбудеться засідання президії обкому профспілки з порядком денним:

- Про підсумки виконання зобов'язань колдоговорів за 1 п \ г 2017р. і про організацію колективно-договірної роботи на 2018 р.

- Про затвердження заходів з підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;- Про затвердження доповнень та змін до територіального угоду