foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

АНОНСИ

КОНТАКТИ

Дніпропетровська обласна організація Профспілки

49000 м. Дніпро
пр. Д. Яворницького, 93, 
тел.\факс (056) 720-77-30,
E-mail:obkomgkh@ukr.net

семінар2023Навіть в умовах воєнного стану обласний комітет профспілки продовжує практику проведення навчання профактиву безпосередньо в регіонах та обласному центрі.
Загалом протягом року обкомом профспілки проведено 8 різноманітних тематичних семінарів-навчання з головами профкомів, профорганізаторами, членами виборних профспілкових органів, іншим профспілковим активом.В семінарах також взяли участь керівники підприємств, спеціалісти з різних направлень.

Такий семінар-нарада з питань колдоговірної роботи та легалізації профорганізацій 23 листопада був проведений в Новомосковському регіоні. Всім учасникам видані нові методичні рекомендації, що були підготовлені фахівцями обкому профспілки. На всі питання учасників наради відповіли голова обкому профспілки Анастасія ДЕМІДОВА та завідувачка відділу Людмила СОЛОДУХІНА.

29 листопада - напередодні річного звіту - відбувся семінар-нарада голів і фінансистів профкомів. Особливо корисним він був для тих, у кого профком є основним місцем роботи.

Перед учасниками семінару з детальною інформацією щодо питань складання річного звіту, формування штатних розписів на 2024 рік, планування фінансової роботи виступила голова обласної організації профспілки.

Зокрема, Анастасія Іванівна акцентувала увагу присутніх на: галузевому положенні з цих питань; особливостях його застосування під час формування посадових окладів виборних профспілкових органів; нормам і гарантіях, які в ньому встановлені; на особливості ведення бухгалтерського обліку в профспілкових організаціях у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України; необхідності формуванні профспілкових бюджетів з урахуванням воєнного стану та на продовженні активної допомоги ЗСУ тощо.

У своїх виступах та запитаннях учасники семінару підняли багато важливих тем з фінансової роботи, продовження профспілкового навчання, поділилися досвідом роботи, внесли конкретні пропозиції щодо її вдосконалення. На життєвих прикладах висвітлили роботу окремих голів профкомів та профспілкових комітетів загалом з питань допомоги ЗСУ. Так, наприклад, голова профкому КП «Дніпроводоканал» Дмитро КОРДИШ особисто нагороджений нагрудним знаком за допомогу ЗСУ, Подякою нагороджений увесь колектив підприємства; Сергій СОЛОХА - голова профкому КП «Дніпровський електротранспорт», Юрій ПЕТРЕНКО - голова профкому КПТМ «Криворіжтепломережа» та колектив цього підприємства, також нагороджені Подякою командувань збройних сил України за внесок у зміцнення обороноздатності країни, також є й інші нагороди у підприємств і профорганізацій галузі з цих питань.

Голова обкому профспілки Анастасія ДЕМІДОВА також зупинилася й на роботі обласної профорганізації, яка спрямована на консолідовані дії щодо підтримки ЗСУ, наближення нашої Перемоги у війні, підтримку спілчан, за що також неодноразово отримані відповідні Подяки.

На семінарі учасники дізналися багато корисної та актуальної інформації, яка знадобиться їм в практичній роботі, отримали відповіді на чисельні запитання. Також вони прийшли до єдиного висновку: час вимагає від профспілкових організацій усіх рівнів вибудовувати свою роботу по-сучасному та протидіяти викликам й загрозам, які виникають у профспілковому русі. А запорукою цьому може стати ефективне профспілкове навчання.

За інформацією
Президії обкому профспілки

семінар2023